Locuri de munca in depozit(sortat colete)-Germania

Companie acreditata ITM face angajari urgente. Desfasurarea posturilor se va face in Frankfurt si Munchen,Germania.

Se ofera:

  • Salariul este de 2000 euro/luna.
  • Cazare gratuita +wifi in conditii foarte bune
  • Se ofera si tichete valorice de masa.

Responsabilitati:
-Sortare colete si scrisori, diverse tipuri si marimi
Cerinte:
Varsta intre 18-59 ani
-cazier curat
-apt medical pentru munca
-atentie la detalii si dexteritate

Selectia:
-In Romania, in baza documentelor aduse la angajare
Angajarea:
Pe teritoriul Germaniei pe perioada nedeterminata, contract individual de munca cu asigurare medicala inclusa.

Program:
-8 ore/zi de luni pana vineri, 40 ore/saptamana
Salariul:
-2000 euro cu plata efectuata in contul bancar deschis pe teritoriul din Germania de catre candidat in cooperare cu angajatorul.

Mai multe detalii de Luni-Sambata intre orele 9-20 la numarul de telefon: 0753692221.

Anunt preluat de pe romjob.ro

6 Comments